9 https://mahdeslam.netedu.ir/app/php_asset/ajax.php https://mahdeslam.netedu.ir/lms/local/wsiranischool/login.php https://mahdeslam.netedu.ir/lms/local/wsiranischool/logout.php 0 https://mahdeslam.netedu.ir/lms/course/view.php 0 https://mahdeslam.netedu.ir/app/course?page=%7Bpage%7D https://mahdeslam.netedu.ir/app/news?page=%7Bpage%7D مدرسه اینترنتی مهد اسلام home https://mahdeslam.netedu.ir/app/course/show?id= 1 1

مدرسه اینترنتی مهد اسلام

ویژه دانش آموزان


دوره ها


دوره های مندرباره ما

آموزش الکترونیک

آموزش الکترونیک شاخه ای نوین از آموزش است که در آن انواع محتوای آموزشی از قبیل متن، صوت، تصویر، ویدئو و ... توسط فناوری های مختلف(لوح های فشرده، اینترنت و ...) در اختیار فراگیران قرار می گیرد، بدون آن که نیازی به فضای آموزشی مانند آموزشگاه و حضور فیزیکی فراگیر باشد.

آموزش آنلاین

آموزش آنلاین شیوه ای مدرن از آموزش الکترونیک است که با استفاده از بروزترین ابزارهای ارتباطی و در بستر درگاه هایی همانند اینترنت در اختیار فراگیران قرار می گیرد. در این سبک از آموزش اساتید و فراگیران به صورت همزمان و یا غیرهمزمان با یکدیگر تعامل داشته و فرایند یادگیری و آموزش را طی می کنند.

اطلاعات بیشتر درباره سامانه

هدف اصلی این سامانه فراهم آوردن بستری مناسب برای آموزش از طریق برگزاری دوره های آموزشی آنلاین جهت استفاده دانش آموزان این مدرسه است.


معرفی قوانین

ورود کاربران به وب‏‌سایت هنگام استفاده از پروفایل شخصی و سایر خدمات ارائه شده به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات است. توجه داشته باشید که خرید دوره در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر است.

حریم شخصی

این وب سایت به اطلاعات خصوصی کاربرانی که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار این وب سایت است.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه فعالیت های این سایت مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

استفاده از امکانات وب سایت

جهت استفاده از تمام امکانات این وب سایت، کاربران می بایست ابتدا ثبت نام نمایند.

آدرس ایمیلی که کاربر در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل مورد تایید اوست و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آن صورت می‌گیرد.


تماس با ما

کاربر گرامی، اگر انتقاد، شکایت یا سوالی دارید برای دریافت پاسخ سریع‌تر، لطفا با تلفن و یا پست الکترونیکی شرکت تماس حاصل نمایید.

نشانی : جنت آباد جنوبی _ خیابان پژوهنده _ کوچه ده متری گلها _ دبیرستان دخترانه مهد اسلام

تلفن : 02144433386 - 02144408667

تماس با ما